Kam reikalingos dekoro 3D vizualizacijos?

VESTUVIŲ DEKORATORĖ 3D VIZUALIZACIJA

Ieva I Bubble Decor

5/9/2021

3D vizualizacijos plačiai naudojamos kasdieniniame gyvenime – medicinoje, interjere, NT pardavimų skelbimuose, architektūroje ir netgi dekore! 3D vizualizacijos padeda matyti visą vaizdą, o ne pavienes detales, spalvas, erdvės užpildymą, taip pat palyginti ir pasirinkti labiausiai tinkamą spalvinį dekoro variantą.

Kiekvieno žmogaus vaizduotė skirtinga, aprašymą ar papasakojimą kaip klientas įsivaizduoja savo šventę, galime suprasti skirtingai, o nematant bendro vaizdo didėja nesusikalbėjimo tikimybė, todėl į pagalbą pasitelkiami ne tik koliažai, bet ir 3D vizualizacijos, kurios suteikia galimybę klientams iki smulkmenų pamatyti, kaip gali atrodyti šventės dekoras realybėje, suderinus parinktus baldus, tekstilę, gėlės, spalvas, žvakides ir kt. Atliktos 3D vizualizacijos sukuria realų erdvės pojūtį, parodo, ko galima tikėtis, kaip atrodys bendra vizija, bei leidžia įsivertinti, ar matomas vaizdas tenkina bei ką klientas norėtų pakoreguoti.

Visgi, reikia paminėti, kad net ir pačias realistiškiausias vizualizacijas kiekvienas turėtų vertinti kaip piešinį suprantant, jog vizualizacijos ir galutinis projektas gali skirtis dėl šviesos, monitoriaus atspalvių, atliktų pakeitimų dekore. 3D vizualizacija – tai nėra identiškas būsimo šventės dekoro atspindys, tačiau kiek įmanoma realistiškas kuriamo dekoro vaizdas ir tik pagalbinė priemonė gryninant bendrą kliento ir paslaugos teikėjo viziją.

Savo klientams sukuriame šventės 3D dekoro vizualizaciją nemokamai. Tačiau taip pat į mus kreiptis gali visi, kas jau turi savo viziją mintyse, tačiau norėtų ją matyti minotoriaus ekrane.

Mūsų darbų pavyzdžiai:

SEKITE MUS INSTAGRAME,
čia matysite naujausias ir aktualiausias nuotraukas:
@bubbledecors

Dekoras ir floristika @bubbledecors 
Planuotoja @rockitweddings 
Foto @lovers.in.august 
Tortas @liupattydesertine 
Šventės vieta @arkangelokmc

#saldusstalas #desertai #vestuviutortas #vestuviudekoratore #dekoratoreVilnius #weddingcake
Vestuvių spauda - tai yra būdas parodyti svečiui dėmesį. Be to, šiose vestuvėse kiekvieno svečio meniu buvo paruošti individualūs, su jiems skirtais meniu pakeitimais. Turbūt dėl to, kad į juos įdėta daug meilės ir darbo, dažnai svečiai vardų korteles pasiima sau prisiminimui. O buvę ir taip, kad restorano vadovė paprašė nusifotoflgrafuoti meniu, nes jai labai patiko 😊👍

Spauda @decorinno 
Dekoras @bubbledecors 
Foto @lovers.in.august

www.bubbledecor.lt

#vestuviuspauda #meniu #vardokortele #auksinismeniu
Saldus stalas gali turėti begalę variacijų:
🍭stalas, dengtas staltiese
🍭desertai ant kolonų
🍭autentiška komoda
🍭speciali etažerė (žr. foto)

Kuris variantas Jums patinka labiausiai?

Dekoras ir floristika @bubbledecors 
Planuotoja @rockitweddings 
Foto @lovers.in.august 
Desertai @liupattydesertine 
Šventės vieta @arkangelokmc

#saldusstalas #desertai #vestuviutortas #vestuviudekoratore #dekoratoreVilnius #weddingcake
Rugsėjo prisiminimai 🥰

Dekoras ir floristika @bubbledecors 
Foto @lovers.in.august 
Planuotoja @rockitweddings 
Vieta @arkangelokmc 
Spauda @decorinno
Ilgai dirbau su savo puslapio atnaujinimu, ir vėl atėjus sausio 1-ai, kviečiu jį aplankyti. Pamatyti ir prisiminti savo šventę, pasidairyti idėjų savo šventei arba paskaityti BLOG'ą su nauju įrašu: "Kokie bus 2022 metų dekorai?"
www.bubbledeor.lt

Foto: @lovers.in.august

#dekoratoreVilniuje #dekoratoreUtena #dekoratoreUkmerge #dekoratoreVilnius  #vestuviudekoras #vestuviudekoratore

Privatumo politika

2022 © Bubble Decor. Visos teisės saugomos.