Sveiki,

Aš esu Ieva, Bubble Decor įkūrėja, floristė ir dekoratorė. Visuomet svajojau džiuginti aplinkinius gražiausiomis gėlių kompozicijomis. Taip atsirado Bubble Decor: laisvė kurti bei padėti klientams sukurti nepamirštamas švenčių istorijas.

Mano nuomone, gėlės yra svarbiausias šventės dekoro elementas, todėl puokščių kūrimui skiriu išskirtinį dėmesį. Labiausiai man artimas klasikinis, klasikinis-modernus, ar minimalistinis stilius, bet visuomet esu atvira naujoms idėjoms. Mano kuriami dekorai atspindi klientus – spalvomis, detalėmis ar tema, todėl jie yra skirtingi, bet savaip nuostabūs ir unikalūs, kaip ir sutikti žmonės.

Planuojantiems vestuves, krikštynas, gimtadienius ar kitas šventes, mielai kviečiu dekoro ir floristikos darbus patikėti Bubble Decor komandai. Padėsime Jums sugeneruoti šventės viziją, patarsime, pasirūpinsime visomis detalėmis.

Kviečiu peržiūrėti darbų galeriją – ten rasite jau įgyvendintas dekoro idėjas. Jeigu Jums patiko – parašykite, paskambinkite arba susitikime gyvai aptarti Jūsų šventės viziją. Esame įsikūrę Vilniuje, bet dirbame visoje Lietuvoje bei užsienyje.

Mano BLOG

Čia dalinuosi savo patirtimi ir naudingais patarimais.

SEKITE MUS INSTAGRAME,
čia matysite naujausias ir aktualiausias nuotraukas:
@bubbledecors

“You don’t marry someone you can live with, you marry the person who you cannot live without.”

― Aleatha Romig

@tavesikvepta
Būna, kad dekoro elementai pasikeičia planavimo eigoje, pasikeitus aplinkybėms. Taip ir šįkart, nuotaka planavo turėti puokštę su žaliais akcentais, derančią prie žalio vyro kostiumo, bet neplanuotai kostiumas buvo pasirinktas mėlynas, tad puokštė turėjo mėlynus akcentus. :)

Nuotakos puokštė @bubbledecors
Foto @tavesikvepta

www.bubbledecor.lt

#vestuviudekoratore #floriste #floristeVilnius #nuotakospuokste
Negaliu atsigrožėti nuostabiomis nuotraukomis iš praėjusios vasaros 😍

Dekoras ir floristika @bubbledecors
Foto @tavesikvepta
Dekoras ir floristika @bubbledecors
Foto @tavesikvepta 
Vieta @uzutrakio_dvaro_koncertai

#vestuvestrakuose #dekoratoreVilniuje #dekoravimas #dekoratoretrakai #vestuviudekoratore #kedziunuoma #salesdekoras #vestuviudekoras
Jeigu šiemet švęsite vestuves ar kt. šventę, dabar pats laikas rezervuoti datą pas konditerius, nes vasaros sezonas pas juos ypač užimtas. Suderinus dekorą, jau galima ir pasirinkti desertus, kurie bus ne tik skanūs, bet ir gražūs, derantys prie šventės temos, spalvų. Smagu, kai klientai pasitiki ir desertų dekoro derinimą patiki dekoratorei, tuomet viskas nuostabiai dera  tarpusavyje.
Šis desertų stalas buvo kitoks, nes vietoj 3 aukštų torto pasirinkome 3 atskirus tortus: skirtingų skonių, dydžio, bet su tuo pačiu dekoru. Stalas taip pat ypatingoje vietoje - priešais gražias, autentiškas duris (jos aišku buvo nedarinėjamos).

Dekoras ir floristika @bubbledecors
Foto @tavesikvepta, @tuscana.photography

www.bubbledecor.lt

#saldusstalas #desertai #vestuviutortas #vestuviudekoratore #dekoratoreVilnius #weddingcake #saldausstalodekoras

Privatumo politika

2022 © Bubble Decor. Visos teisės saugomos.