Sveiki,

Aš esu Ieva, Bubble Decor įkūrėja, floristė ir dekoratorė. Visuomet svajojau džiuginti aplinkinius gražiausiomis gėlių kompozicijomis. Taip atsirado Bubble Decor: laisvė kurti bei padėti klientams sukurti nepamirštamas švenčių istorijas.

Mano nuomone, gėlės yra svarbiausias šventės dekoro elementas, todėl gėlių kompozicijų kūrimui skiriu išskirtinį dėmesį. Labiausiai man artimas klasikinis, klasikinis-modernus, ar minimalistinis stilius, bet visuomet esu atvira naujoms idėjoms. Mano kuriami dekorai atspindi klientus – spalvomis, detalėmis ar tema, todėl jie yra skirtingi, bet savaip nuostabūs ir unikalūs, kaip ir sutikti žmonės.

Planuojantiems vestuves, krikštynas, gimtadienius ar kitas šventes, mielai kviečiu dekoro ir floristikos darbus patikėti Bubble Decor komandai. Padėsime Jums sugeneruoti šventės viziją, patarsime, pasirūpinsime visomis detalėmis.

Kviečiu peržiūrėti darbų galeriją – ten rasite jau įgyvendintas dekoro idėjas. Jeigu Jums patiko – parašykite, paskambinkite arba susitikime gyvai aptarti Jūsų šventės viziją. Esame įsikūrę Vilniuje, bet dirbame visoje Lietuvoje bei užsienyje.

vestuvių krikštynų dekoratorė floriste  Bubble Decor
vestuvių krikštynų dekoratorė floriste  Bubble Decor

Mano BLOG

Čia dalinuosi savo patirtimi ir naudingais patarimais.

nuotakos puokštė
nuotakos puokštė