Vestuvių dekoravimas ir floristika

Dekoruojame mažas ir dideles vestuves visoje Lietuvoje bei užsienyje. Dekoras vainikuoja Jūsų šventę, suteikdamas šventės emociją, todėl labai svarbios visos detalės – nuo vardo kortelės iki nuotakos puokštės, kuriomis mes pasirūpiname, kad dekoras būtų harmoningas ir išbaigtas. Mūsų paslaugas pasirenka poros, vertinančios individualų požiūrį ir nuosaikų, elegantišką dekorą.
Kviečiu žemiau peržiūrėti darbų galeriją ir, jeigu patiko mūsų darbai, susisiekti.

rudens stalo dekoras vestuvėms Vestuvių dekoratorė Floristė
rudens stalo dekoras vestuvėms Vestuvių dekoratorė Floristė
Individualus dekoras

Prieš kurdami dekorus išsiaiškiname Jūsų norus. Dekoruosime norimas erdves - svečių stalus, saldų stalą, foto zoną, ceremonijos vietą. Sukursime nuotakos puokštę ir butonejerę, bei pristatysime į namus vestuvių dieną. Pasirūpinsime visomis dekoro detalėmis - nuo žiedlapių iki baldų. Po šventės Jums taip pat nereikės niekuo rūpintis, nes mes nupuošime šventės vietą.

Trukmė

Dekorų užsakymus priimame iki šventės datos likus ne mažiau kaip 4 mėn. Pasirašius sutartį, detalus šventės dekoro variantas (-ai) pateikiami per 3 savaites.

Kaina

Kiekviena šventė yra individuali, todėl visi dekoro elementai ir puošiamos zonos derinama atsižvelgiant į Jūsų poreikius, pageidavimus.

Dekoro ir floristikos paslauga su mūsų turimu inventoriumi nuo 600 Eur. Papildomai kainuoja medžiagos: gėlės, žvakės, spauda, tekstilės nuoma, kuras, kt.
Pilnas vestuvių dekoro ir floristikos biudžetas priklauso nuo svečių skaičiaus ir norimo dekoro apimties.

Konsultacija, norintiems dekoruoti savo šventę savarankiškai (įeina: 3D dekoro vizualizacija, tiekėjų sąrašas, reikiamų medžiagų kiekiai) 90 Eur.

Koordinavimo paslauga vestuvių dieną 250 Eur. Komandoje turime koordinatorę, kuri tobulai sustyguos vestuvių dieną, taip pat padės kitais organizaciniais reikalais.

GALERIJA

Vestuvių dekoratorė floristė Kaunas Ilgas kiemas bordo vestuvės jaunieji botanikos sodas
Vestuvių dekoratorė floristė Kaunas Ilgas kiemas bordo vestuvės jaunieji botanikos sodas

Gintarė & Mindaugas

Monika & Deividas

Rita & Marius

Agnė & Antanas

Miglė & Valdas

Evelina & Kristijonas

Žana & Evaldas

Auksė & Danielius

Aistė & Mykolas

Ligita & Arvydas

Greta & Mantas

Viktorija & Andrius

Svajūnė & Paulius

Rūta & Tadas

Laura & Šarūnas

Giedrė & René

Grėtė & Martynas

Rūta & Marius

Rima & Justas