Naudingi patarimai ieškantiems dekoro (ir ne tik) paslaugų

VESTUVIŲ DEKORATORĖ

Ieva I Bubble Decor

3/21/2021

Praėjus gražiausioms metų šventėms, po Naujųjų metų sulaukiam didelio kiekio užklausų dėl dekoro paslaugų. Vieni, ką tik susižadėję, kiti — jau planuojantys vestuves kitam sezonui. Pastebėjau, kad gaunamos užklausos labai skirtingos, vienos labai detalios su konkrečiais norais ir net pavyzdžiais, kitose trūksta svarbiausios informacijos – t.y. datos. Be datos net negalime atsakyti, ar Jūsų šventei esame laisvi, ar ne. Tad noriu pasidalinti keletu patarimų, kurie pravers ieškant bet kurių paslaugų tiekėjų, o ypač tiems, kas savo šventę planuoja patys ir užklausas rašo pirmą kartą.

Patarimai, taupantys Jūsų laiką paslaugų paieškoms

1. Jeigu paslaugų tiekėjas turi savo internetinį puslapį – pažiūrėkite jį, ten rasite daug svarbios informacijos, gal netgi pateiktus “dekoro paketus”, ar paslaugų kainas, aprašymus, pilną galeriją. Iškart bus aiškiau, ko galite tikėtis, galbūt iškart matysite, ar paslauga tinka/netinka.
2. Įprastai Instagram Highlight’uose būna svarbiausia informacija – peržiūrėkite.
3. Kuo Jūsų užklausa bus išsamesnė, tuo detalesnį ir konkretesnį atsakymą gausite iš bet kurio paslaugų tiekėjo.
4. Pasidomėkite, kur yra tiekėjas. Šiais laikais atstumas ne problema, bet jeigu šventė vyks pajūryje, o paslaugas teiks žmonės iš Vilniaus, papildomai kainuos kuro/transporto/nakvynės išlaidos, įsivertinkite tai, jeigu biudžetas ribotas.

Kaip rašyti užklausą vestuvių dekoratorei/floristei?

Po pasisveikinimo svarbiausias dalykas (jeigu labai nenorite atskleisti savo šventės detalių) yra data. Užklausa galėtų skambėti taip: “Sveiki, peržiūrėjau Jūsų darbus, man patiko Jūsų stilius, tad pirmiausiai noriu pasiteirauti ar esate laisvi birželio 24 dienai puošti vestuves Vilniuje? Jeigu taip, atsiųsiu detalesnę mūsų šventės informaciją ir mane dominančius klausimus”. Puiku! Jeigu esate labai konkretūs ir Jums svarbus Jūsų laikas, papildomai galite pridėti tokią informaciją: vieta, žmonių skaičius, Jūsų norai arba vizija, stilius, jeigu norite konkrečių gėlių, jei esate nusimatę biudžeto ribas – paminėkite, kt. papildomi Jūsų klausimai.

Visuomet smagu gauti bent jau trumpą atsakymą, kaip „Ačiū, gavau Jūsų laišką/žinutę“, nes kartais atrodo, kad laišką išsiunčiau į … niekur.

Mano asmeninis patarimas: gyvas trumpas skambutis telefonu – atstoja 100 žinučių, sutaupo laiką abiems pusėms ir atsakymą gaunate akimirksniu, iškart susipažįstate su žmogumi, jaučiate kaip bendrauja, o tai yra labai labai svarbu!

Kaip vyksta darbas su dekoratoriais

1. Jei Jus sudomino dekoratoriaus darbai, pateikite užklausą su svarbia informacija: šventės data, vieta, kokia domina stilistika, ar norėste puošti tik stalus, o gal ir ceremonijos vietą, foto zoną, reikės puokščių pamergėms ir nuotakai?
2. Jeigu data laisva ir Jums tinkamas dekoratoriaus pasiūlymas, planuojamas susitikimas/vaizdo skambutis, kurio metu susipažįstate su dekoratore, gaunate atsakymus į Jums svarbius klausimus.
3. Jei Jūsų „auros“, vizija sutampa – pasirašoma paslaugų teikimo sutartis ir Jums rezervuojama data.
4. Darbo eiga skiriasi pas kiekvieną dekoratorių, pas mus seka susitikimas/vaizdo skambutis, kuriame aptariami visi svarbūs dekoro dalykai, tuomet paruošiamas detalus dekoro biudžetas ir 3D dekoro vizualizacija. Patvirtinamamas galutinis dekoro variantas ir biudžetas.
5. Kiti smulkūs derinimai vyksta vėliau: desertų parinkimas; spaudos derinimas, kai žinomi visi svečiai ir susodinimo planas; nuotakos puokštė, kai nuotaka išsirenka suknelę.
6. Jūs laukiate šventės, o dekoratorius pasirūpina visu reikiamu inventoriumi, spauda, tekstile, žvakėmis, gėlėmis, puokštėmis, vestuvių dieną pristato nuotakos ir pamergių puokštes į namus arba į bažnyčią su žiedlapiais ceremonijai.

Tikiuosi, kad ši informacija Jums buvo naudinga! Sėkmingo ir lengvo vestuvių planavimo linki Bubble Decor.